gora

Ferie / Półkolonie u Otwieraczy Wypoczynek u Otwieraczy to czas radości i relaksu.

Zapraszamy do zabawy wyobraźnię i entuzjazm. Podczas wspólnego spędzania czasu zachęcamy dzieci do różnych aktywności. Wspólnie malujemy, lepimy z gliny, konstruujemy, gotujemy i pieczemy, Przygotowujemy eliksiry i inne ciecze potrzebne do super zabawy. Od czasu do czasu, przeprowadzamy kontrolowane wybuchy  i przede wszystkim znajdujemy czas na swobodną zabawę.

Bardzo lubimy się ruszać. Skakać, gimnastykować się, chodzić na spacery lub zwyczajnie się wygłupiać. Jesteśmy całkowicie zakręceni na punkcie świata roślin i zwierząt. Dlatego nie obce są nam wycieczki w celu obserwowania i podziwiania przyrody. Eksplorujemy świat, a wszystko to w duchu Porozumienia bez Przemocy z uważnością i szacunkiem wobec podopiecznych. Zapraszamy Twoje Dziecko do świata Otwieraczy.

kolko

Ferie 2024

harry

Świat Harrego Pottera i jego przyjaciół

15-19. stycznia 2024 r., w godzinach 8:00-16:30

Rekomendowany wiek dzieci: 6-10 lat

Czary, tajemnice, magiczne eliksiry, zagadki, eksperymenty, niezapomniana przygoda i świetna zabawa. To wszystko czeka na Was w nowym domu Harrego Pottera, na Saskiej Kępie przy ul Wąchockiej 9 i ¾. Zapraszamy adeptki i adeptów sztuk magicznych, fanów kultowego czarodziejskiego bohatera, oraz wszystkich którzy chcieliby sprawdzić swoich sił w świecie, w którym iluzja miesza się z rzeczywistością. Na wszystkich uczestników rzucamy urok rozweselający, który uszczęśliwi każdego młodego czarodzieja. Będzie się działo!

Prowadzące

Anna_Zych

Anna Zych

Kamila_Rajska

Kamila Rajska

Wioletta_Szarpak

Wioletta Szarpak

poszukiwacze

Poszukiwacze starożytnych i magicznych artefaktów

22-26. stycznia 2024 r., w godzinach 8:00-16:30

Rekomendowany wiek dzieci: 6-10 lat

Światy znane i nieznane człowiekowi wciąż skrywają wiele tajemnic. Uczestnicy feriowych zabaw będą mogli wcielić się w rolę poszukiwaczy skarbów i samodzielnie odnaleźć zaginione artefakty dawnych kultur, rozwiązywać liczne zagadki i stawiać czoła smokom! Będzie szukanie skarbów w pokojach zagadek, przygodowe gry planszowe, budowanie okrętu ze śmieci. Znajdzie się też czas na swobodną zabawę i wiele więcej.

Prowadzący

Karina_Muras

Karina Muras

Hubert_Cendrowski

Hubert Cendrowski

Ramowy harmonogram ferii/półkolonii

Nasz plan dnia ma swoją strukturę:

8:00-9:00 – czas swobodnej zabawy
9:00-9:30 – drugie śniadanie
9:30-12:00 – warsztaty, zajęcia
12:00-13:00 – obiad
13:00-15:30 – aktywności animowane
15:30-16:30 – swobodna zabawa

Kto się opiekuje dziećmi?

Dzieci przez cały czas pozostają pod opieką naszych uważnych i empatycznych edukatorów i edukatorek.

Kto może uczestniczyć w wypoczynku?

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10. lat. Grupa liczy maksymalnie 15. osób.

Wypoczynek w Fundacji Otwieracze ma charakter rozwojowy i relaksacyjny. Nie mamy możliwości w jego trakcie podejmowania indywidualnej pracy terapeutycznej z dzieckiem o specjalnych potrzebach. Zatrudniona przez nas kadra wychowawców posiada kwalifikacje wychowawców kolonijnych, a praca terapeutyczna wykracza poza te kompetencje. Ze względów finansowych nie możemy też zatrudnić na czas wypoczynku terapeuty, który byłby wsparciem dla wychowawców. Jeśli Państwa dziecko przejawia zachowania trudne to nie będziemy mu w stanie zapewnić należytej opieki. Liczymy na Państwa wyrozumiałość. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

kto-sie-opiekuje

Co z wyżywieniem podczas wypoczynku?

Posiłki zamawiamy w sprawdzonej firmie cateringowej. O godzinie 12:00 dzieci zostaną zaproszone na dwudaniowy obiad, a o 14:30 na podwieczorek. Do picia zapewniamy wodę i herbatę bez ograniczeń. Uwzględniamy diety.

W Szkole Otwartej nie jemy słodyczy, niezdrowych przekąsek i nie żujemy gumy. Nie pijemy słodzonych napojów gazowanych. Bardzo prosimy o pozostawienie tych produktów w domu.

Dzieci mogą przynieść ze sobą drugie śniadanie i bidon z wodą, który może się przydać podczas wycieczek.

Jakie są opłaty?

Opłata za jeden tydzień wypoczynku wynosi 1050 zł brutto i obejmuje:

  • opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 8:00-16:30
  • kreatywne zajęcia, warsztaty, wyjścia
  • obiad (2 dania), i podwieczorek (uwzględniamy diety)
  • ubezpieczenie NNW
  • materiały do prac plastycznych, konstrukcyjnych, kulinarnych i innych

Przy zapisaniu dziecka na dwa turnusy, za drugi turnus zapłacisz o 50 zł mniej.

Zniżka dla uczniów Szkoły Otwartej – 10% (zapłacisz 945 zł brutto za tydzień).

Zniżka dla rodzeństwa – 10% (zapłacisz 945 zł brutto za tydzień na drugie dziecko).

Zniżki się nie łączą. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję. 

Jak zapisać dziecko na wypoczynek?

  1. Wypełnij formularz. Gdy zapisujesz na wypoczynek więcej niż jedno dziecko, to wypełnij formularz dla każdego z nich.  (przekierowanie do formularza)
  2. Poczekaj na potwierdzenie z Fundacji Otwieracze o dostępności miejsca.
  3. Wpłać bezzwrotną zaliczkę na konto Fundacji Otwieracze – 400 zł brutto za każdy tydzień/każde dziecko.
  4. Pozostałą część kwoty wpłać najpóźniej do 3. stycznia 2024 r.

Po opłaceniu wypoczynku, przynieś do nas podpisane na każdej stronie, przez rodzica lub prawnego opiekuna, kartę kwalifikacyjną oraz regulamin. Dokumenty powinny do nas trafić najpóźniej pierwszego dnia wypoczynku. 

Na jakie konto mam wpłacić pieniądze?

Dane do przelewu:

Bank Pekao S.A. o numerze 37 1240 1112 1111 0010 9282 4721
Fundacja OTWIERACZE
Ul. Leśny Potok 2
03-289 Warszawa

W tytule wpisz: “Imię i Nazwisko dziecka-ferie 2024”

Masz dodatkowe pytania?

Masz dodatkowe pytania?

Napisz wiadomość na adres:📧m.ziolkowska@szkola-otwarta.edu.pl 

Jeśli wolisz kontakt bezpośredni – zadzwoń w godzinach 8:00–16:00 ☎️ 694 434 082

Zapisz swoje dziecko

 

Uwaga. 

Wypoczynek odbędzie się, gdy zbierze się minimum 20 uczestników w każdym tygodniu. O ewentualnym jego odwołaniu powiadomimy Państwa w wiadomości e-mail wysłanej najpóźniej do 21.12.2023 r. W tym wypadku w ciągu 7 dni,  zwracamy Państwu na konto pełną kwotę.